زهران
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.


MY LOVE
 
الرئيسيةالتسجيلأحدث الصوردخول

 

 msa2 el 5er ya gam3aaa akidd enhrda kan yomko ehe nizamoooooooo

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
said

said


عدد الرسائل : 3
العمر : 36
تاريخ التسجيل : 31/01/2009

msa2 el 5er ya gam3aaa akidd enhrda  kan yomko ehe nizamoooooooo Empty
مُساهمةموضوع: msa2 el 5er ya gam3aaa akidd enhrda kan yomko ehe nizamoooooooo   msa2 el 5er ya gam3aaa akidd enhrda  kan yomko ehe nizamoooooooo Icon_minitime1السبت يناير 31, 2009 7:47 pm

akiid enhrda ba3ed yom shek 3aliko kolko kol wa7ed fena bey3oddddddd ma3a nafso kiterrrrrrr we beytklim 3ala fekra ya gam3a fe nass bet7b tetklim gowha akter matekalim ell nasss we da mesh ma3nhaaa eno(crazy) 3arfen sa3t kiter law el 2ensan 3ando moshkila sa3t bey7lha ma3a nafso bs fe el; galeb howa mesh 3aref 7alha sa7 wala galt la2no howa beynzrlaha min manzor wa7ed bs we howa eni ye3di el moshkila de we kals mesh mohim 2et7lt fe3aln wala howa beywhem nafsoooooo eno 7alha we lisa howa 3ayesh goowa el moshkila aslnnn Mad Mad teftkro el 7obbbbb howa min demin el 7agt deeeeeeee wahem kiber wala 72i2a enta we enti mesh 2adren tefhamoha sa77777 akiid 3ayzin netklim fe el mawdo3 daa ya rettt asm3ko ya shbabbbbb dsadf jggg jggg i
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
 
msa2 el 5er ya gam3aaa akidd enhrda kan yomko ehe nizamoooooooo
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
زهران :: الفئة الأولى :: المنتدى العام-
انتقل الى: